Statystyka – Porady | Analizy | Opracowania | Obliczenia | Pomoc statystyczna

Statystyczna interpretacja wyników badań medycznych. Nowy kurs w ofercie Biostatu

W ofercie szkoleniowej Centrum Badawczo-Rozwojowego Biostat pojawił się nowy kurs online „Statystyczna interpretacja wyników badań medycznych”.

 

„Statystyczna interpretacja wyników badań medycznych” to kolejna pozycja w bogatej ofercie szkoleniowej Biostatu w zakresie statystyki.

 

Słuchacze kursu mogą nauczyć się w jaki sposób należy interpretować podstawowe wyniki opracowań statystycznych w naukach medycznych. Szkolenie zawiera krótkie wprowadzenia teoretyczne dla każdego z tematów, praktyczne przykłady z obliczeniami prostych miar jak również omówienie rzeczywistych przykładów z opublikowanych prac naukowych z różnych dziedzin medycyny – referuje autorka kursu dr Aneta Piechaczek.

 

Przypomnijmy, dr Aneta Piechaczek to statystyk i ekonometryk, ekspert Centrum Badawczo-Rozwojowego BioStat. W latach 2017-2021 pracowała w Pracowni Zastosowań Matematyki w Ekonomii AGH. Doktor w dziedzinie nauk społecznych, rozwijająca w swojej dysertacji zagadnienia bardziej zaawansowanych analiz statystycznych w naukach społeczno-ekonomicznych. W 2021 roku nominowana do Lauru Dydaktyka AGH. Autorka i współautorka kilku publikacji naukowych związanych z analizą danych i statystyką.

 

Statystyczna interpretacja wyników badań medycznych – weź udział w szkoleniu już teraz

 

Dla kogo przeznaczony jest kurs „Statystyczna interpretacja wyników badań medycznych”?

 

Dla wszystkich, którzy działają w obrębie nauk medycznych i mają styczność z opracowaniami statystycznymi wyników badań medycznych, jak np. doktoranci kierunków lekarskich, pracownicy firm farmaceutycznych czy badacze, którzy po prostu chcą odśżwieżyć swoją wiedzę związaną ze statystyką w medycynie – wylicza dr Piechaczek.

 

Dodajmy, że w ofercie szkoleniowej Biostatu są również interesujące pakiety szkoleń, dostępne w promocyjnych cenach:

 

©2013 Statystyka.eu
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt