Statystyka – Porady | Analizy | Opracowania | Obliczenia | Pomoc statystyczna

Wiedza za zakresu podstaw statystyki i analizy danych to „must have” dla wszystkich którzy marzą o pracy w badaniach klinicznych. Centrum Badawczo-Rozwojowe Biostat® przygotowało ofertę kursów online dla osób pracujących lub aspirujących do pracy na takich stanowiskach jak: asystent badań klinicznych (CTA), monitor badań klinicznych (CTR) oraz dla lekarzy i naukowców biorących udział w badaniach klinicznych lub publikujących prace naukowe.

Szkolenia online ze statystyki przygotowane przez ekspertów Biostatu przeznaczone są dla kadry zarządzającej badaniami klinicznymi, dla osób chcących pracować na takich stanowiskach jak: monitor badań klinicznych (CTR) czy asystent badań klinicznych (CTA). Kursy mogą też posłużyć zwiększeniu kompetencji przez naukowców i lekarzy, którzy zajmują się tematyką badań klinicznych.

 

Aktualnie w ofercie Centrum Badawczo-Rozwojowe Biostat® znajdują się następujące kursy online:

 

Ofertę uzupełniają pakiety szkoleń:

  • Pakiet szkoleń statystyka w badaniach klinicznych (od 1 do 3) - sprawdź
  • Pakiet szkoleń statystyka w medycynie A-Z - sprawdź
  • Pakiet wprowadzenie do statystyki - sprawdź

 

Warto podkreślić, że każdy kursant otrzymuje certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

 

Kursy przygotowali naukowcy, którzy są wieloletnimi praktykami w Centrum Badawczo-Rozwojowym Biostat®:

 

dr Andrzej Tomski - wykładowca i pracownik naukowy Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Matematyki. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, doktor matematyki. Specjalizuje się w biomatematyce. W Biostacie pełni funkcję osoby odpowiedzialnej za obszary statystyczne w badaniach klinicznych (plany analiz, dobór metod, opracowania statystyczne).

 

dr Aneta Piechaczek - statystyk i ekonometryk. W latach 2017-2021 pracownik Pracowni Zastosowań Matematyki w Ekonomii AGH. Doktor w dziedzinie nauk społecznych, rozwijająca w swojej dysertacji zagadnienia bardziej zaawansowanych analiz statystycznych w naukach społeczno-ekonomicznych. W 2021 roku nominowana do Lauru Dydaktyka AGH. Autorka i współautorka kilku publikacji naukowych związanych z analizą danych i statystyką. Statystyk Centrum Badawczo-Rozwojowego Biostat®.

©2013 Statystyka.eu
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kontakt