L4 online. Diagnoza u specjalisty i zwolnienie lekarskie

Gabinety telemedyczne to te, gdzie można uzyskać szybką poradę lekarską. Zaleca się wybieranie takich przestrzeni w Internecie, gdzie pacjenci mają pewność, że są konsultowani przez specjalistów medycyny, a nie osoby postronne. Ponadto ważne jest bezpieczeństwo danych pacjenta i kompleksowa obsługa danych – dokumentacji medycznej, jak wystawianie eRecept oraz L4 online. Taką platformą jest haloDoctor.

 

Konsultuj dolegliwości

 

Konsultując się na haloDoctor masz pewność, że kontakt z Tobą będą mieć najwyższej klasy specjaliści. Sprawdź, który z nich może wystawić dla Ciebie potrzebne e-Zwolnienie, jeśli Twoje samopoczucie lub stan zdrowia nie pozwala Ci wykonywać obowiązków pracownika.

 

Możesz zarejestrować się do lekarza rodzinnego, internisty, bądź do któregoś z lekarzy posiadającego kwalifikacje w dziedzinach szczegółowych i wąskich, jak: psychiatria, ginekologia, chirurgia, ortopedia.

 

Po wybraniu daty i terminu konsultacji, którą odbędziesz poprzez: czat wideorozmowę lub telekonsultacje; prześlij do specjalisty potrzebną dokumentację potwierdzającą Twój stan zdrowia:

 

  • Opinie lekarskie,
  • Wyniki badań,
  • Dotychczasowe karty leczenia.

 

Szybkie L4

 

Lekarze na platformie haloDoctor wystawiają L4 online jeśli na podstawie wywiadu lekarskiego oraz przesłanej dokumentacji stwierdzą czasową niezdolność do wykonywania pracy.

 

Prześlij specjaliście nr PESEL bądź w trakcie wypełniania formularza pacjenta podczas rejestracji – wypisz go wcześniej. Twoje dane są w 100% bezpieczne. Wysoka jakość zabezpieczeń i szyfrowania danych nie pozwala na wydostanie się informacji o pacjentach do osób trzecich.

 

Komfort kontaktu

 

Komfortowe konsultacje przebiegają odbywają się niemalże „w Twoim domu”. To Ty decydujesz, gdzie chcesz konsultować się ze specjalistą i w jakiej godzinie. Jesteś zupełnie niezależny od: placówki medycznej, kolejek, transportu do gabinetu. Wygoda i szybkość konsultacji online to zupełnie nowy poziom, na który wchodzą usługi związane z telemedycyną. To jednak nie wszystko. W trakcie e-Wizyty możesz także otrzymać eReceptę na leki Rpw, Rp oraz recepturowe, do której kod otrzymasz SMS-em.

 

Kod zrealizujesz w dowolnej aptece na terenie całego kraju.

 


 

Przeczytaj także: MedExpress o lekarzach online.

haloDoctor.pl –  L4 online. Diagnoza online. e-Zwolnienie online . L4 w Internecie. Konsultacja z lekarzem w sieci